Szkoda całkowita

Szkoda całkowita - temat często powtarzający się w pytaniach klientów, dlatego pozwalam sobie napisać kilka słów w kwestii wyjaśnienia. Dzisiaj zajmę się likwidacją szkody z polisy sprawcy zdarzenia (OC).

Więcej

Auto zastępcze z OC sprawcy

Auto zastępcze z OC sprawcy, komu przysługuje…? Jeśli jesteś osobą poszkodowaną w kolizji drogowej lub wypadku z winy innego kierowcy to w myśl obowiązującego prawa możesz wypożyczyć samochód zastępczy w ramach ubezpieczenia OC sprawcy kolizji lub wypadku. W takim przypadku nie ma znaczenia czy prowadzisz działalność gospodarczą. Wystarczy, że samochód jest Ci potrzebny żeby jeździć do pracy, z dziećmi do szkoły lub na zakupy.

Więcej

Wysokość zadośćuczynienia

Z pytaniem o wysokość zadośćuczynienia spotkałem się wielokrotnie w trakcie spotkań z klientami, którzy uczestniczyli w wypadkach drogowych. Jest to w naszej pracy najczęściej spotykany przypadek, chociaż pomagamy uzyskać zadośćuczynienie również z tytułu innych wypadków. Więcej

Wyjazd na narty

Śnieg daje się we znaki w dużej części Polski. Niezadowoleni kierowcy, szczęśliwi narciarze. Trudne do pogodzenia sprzeczności, wszak na narty ruszamy głównie samochodem lub autokarem. Zakopane, Karpacz, Zieleniec, Czarna Góra. A dla tych, dla których polskie trasy są zbyt krótkie, wyprawa w Alpy. I tutaj warto pamiętać o kilku szczegółach związanych z ubezpieczeniem. Choroby i wypadki nie wybierają dogodnego dla nas terminu i z reguły zaskakują nas w najmniej odpowiednim momencie.

Więcej
1 2 3