Zaniżone odszkodowanie

Ubezpieczyciel zaniżył Twoje odszkodowanie,

odmówił wypłaty za samochód zastępczy, użył zamienników w kosztorysie naprawy, Twój samochód stracił na wartości po naprawie powypadkowej? Wiosna to dobry moment na zrobienie porządków w dokumentach i sprawdzenie czy w sprawie nie ma jeszcze czegoś do zrobienia. Proszę dzwonić lub pisać, doradzimy bezpłatnie.

Więcej

Tragiczne Boże Narodzenie 2014 na drogach

Tragiczne Boże Narodzenie 2014 na drogach!
Święta Bożego Narodzenia na drogach były o wiele tragiczniejsze jak w ubiegłym roku. Podczas trzech dni (24-26 grudnia) doszło do 229 wypadków, w których zginęło 30 osób, a 301 zostało rannych. Policjanci podczas kontroli zatrzymali 584 nietrzeźwych kierujących. Więcej

Tragiczny bilans długiego weekendu

Tragiczny bilans długiego weekendu

Według danych policji w czasie długiego czerwcowego weekendu, związanego ze Świętem Bożego Ciała, na polskich drogach zginęło 46 osób, a 577 zostało rannych w 465 wypadkach drogowych. Zatrważająca jest również liczba nietrzeźwych kierowców zatrzymanych przez policję na naszych drogach – to aż 1801 osób.

Więcej

Dodatkowy numer telefonu

Dla Państwa wygody uruchomiliśmy w Koszalińskim Centrum Odszkodowań drugi numer telefonu kontaktowego. W celu zgłoszenia wypadku lub umówienia się na spotkanie prosimy dzwonić pod numer telefonu 516 955 325. 

Więcej

Rozszerzamy swój zasięg

Spółka Exprimo Odszkodowania rozszerza obszar działania swoich przedstawicielstw. Teraz dla Państwa wygody działamy już w 7 miastach na terenie całego kraju: w Kaliszu, Koszalinie, Poznaniu, Ostrołęce, Stargardzie Szczecińskim, Warszawie i Wrocławiu.

Więcej
1 2